Konferencja DiverCITY 4 – możliwość uczestnictwa na 2 sposoby!

W tym roku Konferencja DiverCITY 4 odbędzie się w formie hybrydowej, co oznacza, że uczestnicy mogą brać udział w wydarzeniu na miejscu, we Wrocławskim Centrum Kongresowym lub online. Poniżej prezentujemy możliwości uczestnictwa w konferencji DiverCITY 4 w dniu 22.09.2020 r.:

  1. Uczestnictwo na miejscu – zarejestrowany przez dedykowany system rejestracji uczestnik w dniu wydarzenia odbierze w punkcie rejestracyjnym swój identyfikator wraz z pakietem gadżetów, a następnie będzie brał udział w prelekcjach zgodnie z przygotowaną agendą wydarzenia. Podczas wykładów będzie miał również możliwość zadawania pytań prowadzącym prelekcje. Ponadto uczestnik skorzysta z przerw kawowych i lunchu, które również ujęte są w programie konferencji. W celu zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa i odległości, w wydarzeniu na miejscu nałożony został limit – 200 osób (stan na dzień 17.08.2020 roku) Liczy się kolejność zgłoszeń. Organizator udostępni uczestnikom maski do zakrycia usta i nosa, jednorazowe rękawiczki, płyny do dezynfekcji.
  2. Zarejestrowane uczestnictwo online – uczestnicy, którzy nie będą mogli lub z obawy o swoje bezpieczeństwo nie będą chcieli pojawić się we Wrocławiu na w/w konferencji, będą mogli skorzystać ze specjalnej platformy, która umożliwi udział w wydarzeniu online. Warunkiem koniecznym jest jednak dokonanie rejestracji na wydarzenie, z zaznaczeniem w formularzu opcji uczestnictwa online. Dzięki tej funkcjonalności uczestnik będzie mógł nie tylko oglądać na żywo wszystkie prelekcje (za pomocą dedykowanej platformy z live streamingiem), ale również będzie miał możliwość zadawania pytań ekspertom poprzez czat. Ponadto dla zarejestrowanych online uczestników, przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci wirtualnego spaceru po Hali Stulecia. W przypadku zwiększenia limitu liczby uczestników na miejscu, to osoby zarejestrowane będą miały pierwszeństwo w możliwości wyboru dodatkowych miejsc we Wrocławskim Centrum Kongresowym.